kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Jak w prosty sposób zmienić wystrój ścian?
2015/8/12 23:50:00

Ramki ze zdjęciami najbliższych, obrazy czy plakaty – to najczęstsze ozdoby naszych ścian. Okazuje się, że nawet drobna zmiana jest w stanie odświeżyć wygląd całego mieszkania bez nakładu finansów. Jak w ciekawy i oryginalny sposób zmienić wystrój ścian, opowiada Anna Poprawska, projektantka wnętrz z portalu Homebook.pl.

Ramka ramce nierówna

W wielu domach znajdziemy ramki ze zdjęciami rodzinnymi, obrazy oraz plakaty. Jednak nie w każdym mieszkaniu są one rozstawione we właściwy sposób, co niekorzystnie wpływa na atrakcyjność wnętrz. Do lamusa odeszły ramki stawiane przewidywalnie na kredensach, komodach czy biurkach. Im ciekawszy koncept - tym lepszy efekt, dlatego warto przemyśleć to, gdzie i jak chcemy wyeksponować nasze fotografie z dzieciństwa czy wakacyjnego wyjazdu. - Interesującym pomysłem jest graficzne wyróżnienie miejsca na ścianie, w którym powiesimy wszystkie zdjęcia. Możemy zaznaczyć je dowolnie wybraną figurą geometryczną, która będzie stanowiła ramę dla kilku lub kilkunastu fotografii. Intrygującym sposobem aranżacji ściennej przestrzeni jest również zawieszenie ulubionych obrazów lub grafik w ramkach o równej wielkości i kształcie – bez ograniczania się wyłącznie do obrazów. Również dobrze spełnią się w tej roli lustra, zdjęcia czy nawet puste ramy. W przypadku ich większego formatu – nie trzeba ich wieszać, tylko można oprzeć je o wybraną ścianę. Takie rozwiązanie przełamuje dekoracyjne schematy – dodaje Anna Poprawska, projektantka wnętrz z portalu Homebook.pl.

fot. www.homebook.pl

Strony: [1] [2] [3] następna »

()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: fotografie, fototapety, ramki, wnętrza, ściany


 


 


 

Niezwykle aromatyczny, bogaty smakowo tort zadowoli zarówno miłośników klasycznych ciast jak i nie przepadających za słodkimi ciężkimi wypiekami.»