kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Umebluj od nowa pokój ucznia
2007/9/4 0:20:00

Przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego wiele z nas dochodzi do wniosku, że w pokojach naszych dzieci przydałyby się nowe meble; biurko, stolik pod komputer czy regał na wciąż rosnącą kolekcję płyt i książek. Na rynku znajduje się obecnie bardzo szeroka gama kolekcji mebli dziecięcych i młodzieżowych, możemy więc dopasować je do naszych możliwości lokalowych i … finansowych.

Najbardziej liczące się cechy współczesnych mebli dziecięcych i młodzieżowych to przede wszystkim: funkcjonalność, wysoka jakość, trwałość, ergonomiczność i ekologiczność. Oczywiście bardzo ważne jest także, aby meble podobały się dzieciom.

Trzeba pamiętać, że kolory pokoju dziecięcego i młodzieżowego są niezwykle ważne dla prawidłowego rozwoju i dobrego samopoczucia dziecka. Prawie wszystkie dzieci lubią żywe, wręcz jaskrawe barwy, jeśli jednak pozwolimy im urządzić pokój w tylko takich kolorach, szybko okaże się, że dziecku trudno się skupić. Dobrym rozwiązaniem jest więc pomalowanie ścian na neutralny, pastelowy kolor i dobranie mebli, zasłon i dodatków w żywych barwach.

Kupując meble do pokoju dziecięcego musimy wziąć pod uwagę nie tylko ich kolor i cenę, ale także kształt i możliwość dostosowania do potrzeb ciągle rosnącego młodego człowieka.

Strony: [1] [2] następna »

()
Oprac: Adrianna Buniewicz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: biurko, komputer, meble, pokój dziecięcy, szkołą


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»