kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Umebluj od nowa pokój ucznia
2007/9/4 0:20:00

Przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego wiele z nas dochodzi do wniosku, że w pokojach naszych dzieci przydałyby się nowe meble; biurko, stolik pod komputer czy regał na wciąż rosnącą kolekcję płyt i książek. Na rynku znajduje się obecnie bardzo szeroka gama kolekcji mebli dziecięcych i młodzieżowych, możemy więc dopasować je do naszych możliwości lokalowych i … finansowych.

Najbardziej liczące się cechy współczesnych mebli dziecięcych i młodzieżowych to przede wszystkim: funkcjonalność, wysoka jakość, trwałość, ergonomiczność i ekologiczność. Oczywiście bardzo ważne jest także, aby meble podobały się dzieciom.

Trzeba pamiętać, że kolory pokoju dziecięcego i młodzieżowego są niezwykle ważne dla prawidłowego rozwoju i dobrego samopoczucia dziecka. Prawie wszystkie dzieci lubią żywe, wręcz jaskrawe barwy, jeśli jednak pozwolimy im urządzić pokój w tylko takich kolorach, szybko okaże się, że dziecku trudno się skupić. Dobrym rozwiązaniem jest więc pomalowanie ścian na neutralny, pastelowy kolor i dobranie mebli, zasłon i dodatków w żywych barwach.

Kupując meble do pokoju dziecięcego musimy wziąć pod uwagę nie tylko ich kolor i cenę, ale także kształt i możliwość dostosowania do potrzeb ciągle rosnącego młodego człowieka.

Strony: [1] [2] następna »

()
Oprac: Adrianna Buniewicz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: biurko, komputer, meble, pokój dziecięcy, szkołą


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »