kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Cała prawda o fototapetach
2015/9/16 22:50:00

Niegdyś stanowiły uosobienie kiczu, obecnie przeżywają prawdziwy renesans. Fototapety, bo o nich mowa, potrafią nadać wnętrzom unikalny charakter. Na polskim rynku dostępne są różnorodne fototapety - lateksowe, fizelinowe, winylowe-samoprzylepne czy papierowe. Dzięki nim, przy niewielkim nakładzie finansowym można odmienić wnętrze nie tylko pokoju, ale i łazienki czy kuchni.

Lateksowa

Tapeta lateksowa wykonana jest z gładkiego, lekko satynowanego papieru o wysokiej gramaturze materiału, która wynosi minimum 212 g/metr kw. Pokryto ją cienką warstwą lateksu, dzięki czemu posiada ultra gładką powierzchnię i idealnie oddaje barwy. Poza tym ten rodzaj tapety nie przepuszcza kleju i jest odporny na blaknięcie.
fot. Fototapeta_łazienka

Fizelinowa

To ekologiczna, oddychająca tapeta o gramaturze 220g/metr kw, która powstała z połączenia, specjalnej celulozy z włókniną. Odznacza się fotorealistyczną jakością zadruku, odpornością na uderzenia, pęknięcia i zarysowania, a także właściwościami przeciwpożarowymi. Tapety fizelinowe charakteryzują się strukturą gładką lub piasku.

Strony: [1] [2] [3] następna »

()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: fototapety, tapety, wnętrze


 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»