kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Tkaniny we wnętrzach
2007/2/3 19:30:00

To nie tylko zasłony, firanki i dywan lub wykładzina na podłodze. Nawet w najskromniej urządzonych mieszkaniach znajdziemy przecież jakieś poduszki czy narzuty, które swoimi barwami i wzorami określają styl wnętrza, sprawiają, że staje się ono przytulne i ciepłe.

Dzięki tkaninom możemy szybko i niewielkim kosztem zmienić wystrój naszego mieszkania. Zazwyczaj robimy to dwa razy do roku, wraz ze zmieniającymi się porami roku – wiosną w naszych mieszkaniach pojawiają się lekkie, jasne materiały w pastelowych kolorach, zimą natomiast skłaniamy się raczej ku cięższym tkaninom o bardziej nasyconych barwach.

Nowe zasłony i firany to nie jedyne sposoby na odświeżenie naszego mieszkania. Z tkaniny możemy także wykonać nowe pokrowce na krzesła, fotele lub kanapę, obrazki na ścianę, abażury, obrusy i serwetki, woreczki lub pudełka na wszelkie drobiazgi, poszewki na poduszki, parawan oddzielający poszczególne strefy w pomieszczeniu wielofunkcyjnym… Pomysłów może być wiele, a granicę stanowi właściwie tylko nasza wyobraźnia.

Wybór tkanin dostępnych obecnie w naszych sklepach może przyprawić o zawrót głowy, aby jednak uniknąć błędnych decyzji i niepotrzebnych wydatków, zakupy muszą być dokładnie przemyślane.

Strony: [1] [2] następna »

()
Oprac: Adrianna Buniewicz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: dywany, firanki, poduchy, poduszki, pokrowce, rolety, tkaniny, wykładziny, zasłony


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »