kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Tkaniny we wnętrzach
2007/2/3 19:30:00

To nie tylko zasłony, firanki i dywan lub wykładzina na podłodze. Nawet w najskromniej urządzonych mieszkaniach znajdziemy przecież jakieś poduszki czy narzuty, które swoimi barwami i wzorami określają styl wnętrza, sprawiają, że staje się ono przytulne i ciepłe.

Dzięki tkaninom możemy szybko i niewielkim kosztem zmienić wystrój naszego mieszkania. Zazwyczaj robimy to dwa razy do roku, wraz ze zmieniającymi się porami roku – wiosną w naszych mieszkaniach pojawiają się lekkie, jasne materiały w pastelowych kolorach, zimą natomiast skłaniamy się raczej ku cięższym tkaninom o bardziej nasyconych barwach.

Nowe zasłony i firany to nie jedyne sposoby na odświeżenie naszego mieszkania. Z tkaniny możemy także wykonać nowe pokrowce na krzesła, fotele lub kanapę, obrazki na ścianę, abażury, obrusy i serwetki, woreczki lub pudełka na wszelkie drobiazgi, poszewki na poduszki, parawan oddzielający poszczególne strefy w pomieszczeniu wielofunkcyjnym… Pomysłów może być wiele, a granicę stanowi właściwie tylko nasza wyobraźnia.

Wybór tkanin dostępnych obecnie w naszych sklepach może przyprawić o zawrót głowy, aby jednak uniknąć błędnych decyzji i niepotrzebnych wydatków, zakupy muszą być dokładnie przemyślane.

Strony: [1] [2] następna »

()
Oprac: Adrianna Buniewicz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: dywany, firanki, poduchy, poduszki, pokrowce, rolety, tkaniny, wykładziny, zasłony


 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»