kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Jesienne dodatki ocieplające wnętrza
2014/9/4 13:50:00

Blask świec, ciepło z kominka

Jesienne światło jest przytłumione i takie też powinno dominować w naszych domach. Taki efekt uzyskamy dzięki ozdobnym abażurom, które pięknie filtrują i zmiękczają blask żarówek. Zamiast mocnych lamp sufitowych lepiej włączać mniejsze – biurkowe, podłogowe i kinkiety. W jesiennym wnętrzu nie może zabraknąć świec, latarenek i girland, które rozpraszają mrok i wprowadzają magiczny nastrój. Osoby, które kochają ogień tańczący w kominku, a nie mogą pozwolić sobie na tradycyjne palenisko, powinny zastanowić się nad ekologicznym biokominkiem. Urządzenie nie emituje szkodliwych substancji, nie wytwarza popiołu i można je zamontować w dowolnym pomieszczeniu. I co ważne, nie potrzebujemy instalacji, przewodów kominowych ani wentylacyjnych. Wystarczy postawić kominek na ławie i… od razu robi się ciepło – podpowiada Marta Suchodolska.

fot. Westwing.pl

Strony: [1] [2] [3] [4] następna »

()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: aranżacja, drewno, jesień, kominek, tkaniny, wnętrze, świecie


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»