kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Prysznic czy wanna?
2017/3/30 22:30:00


Kompromis - wanna z prysznicem
Coraz popularniejszym rozwiązaniem w naszych łazienkach staje się łączenie funkcji wanny i prysznica. W bardzo małej łazience możemy zainstalować głęboki brodzik, który przydaje się do kąpania małych dzieci czy robienia drobnych przepierek, a nie zabiera tyle miejsca, co tradycyjna wanna. Jeśli dysponujemy nieco większym pomieszczeniem, warto pokusić się o zainstalowanie zestawu prysznicowego (może to być także wielofunkcyjny panel) i osłonić wannę specjalnym parawanem. Takie rozwiązanie pozwoli nam na wygodne wzięcie natrysku (bez ryzyka zachlapania całej łazienki), a jednocześnie – kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota - cieszyć się urokami prawdziwej kąpieli w wannie.

Kupując parawan nawannowy możemy wybierać spośród modeli jedno- lub kilkuczęściowych, przesuwnych, składanych w harmonijkę lub otwieranych wahadłowo. Najwygodniejsze w użyciu są parawany harmonijkowe – po złożeniu zajmują mało miejsca i nie utrudniają dostępu do wanny, ale ze względu na dużą ilość profili trudniej utrzymać je w czystości, niż modele o dużych skrzydłach.

Ścianki parawanów najczęściej wykonane są z polistyrenu, szkła hartowanego lub akrylu. Mogą być przezroczyste, matowe, z nadrukiem lub wytłaczanym wzorem. Łatwiejsze do czyszczenia są te o gładkiej powierzchni, ale zabrudzenia są mniej widoczne na ściankach z nadrukiem lub fakturą.

Strony: [1] [2]

()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: prysznic, wanna, łazienka


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »