kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Prysznic czy wanna?
2017/3/30 22:30:00


Kompromis - wanna z prysznicem
Coraz popularniejszym rozwiązaniem w naszych łazienkach staje się łączenie funkcji wanny i prysznica. W bardzo małej łazience możemy zainstalować głęboki brodzik, który przydaje się do kąpania małych dzieci czy robienia drobnych przepierek, a nie zabiera tyle miejsca, co tradycyjna wanna. Jeśli dysponujemy nieco większym pomieszczeniem, warto pokusić się o zainstalowanie zestawu prysznicowego (może to być także wielofunkcyjny panel) i osłonić wannę specjalnym parawanem. Takie rozwiązanie pozwoli nam na wygodne wzięcie natrysku (bez ryzyka zachlapania całej łazienki), a jednocześnie – kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota - cieszyć się urokami prawdziwej kąpieli w wannie.

Kupując parawan nawannowy możemy wybierać spośród modeli jedno- lub kilkuczęściowych, przesuwnych, składanych w harmonijkę lub otwieranych wahadłowo. Najwygodniejsze w użyciu są parawany harmonijkowe – po złożeniu zajmują mało miejsca i nie utrudniają dostępu do wanny, ale ze względu na dużą ilość profili trudniej utrzymać je w czystości, niż modele o dużych skrzydłach.

Ścianki parawanów najczęściej wykonane są z polistyrenu, szkła hartowanego lub akrylu. Mogą być przezroczyste, matowe, z nadrukiem lub wytłaczanym wzorem. Łatwiejsze do czyszczenia są te o gładkiej powierzchni, ale zabrudzenia są mniej widoczne na ściankach z nadrukiem lub fakturą.

Strony: [1] [2]

()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: prysznic, wanna, łazienka


 


 


 

Niezwykle aromatyczny, bogaty smakowo tort zadowoli zarówno miłośników klasycznych ciast jak i nie przepadających za słodkimi ciężkimi wypiekami.»