kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Wiosenne metamorfozy wnętrza
2014/3/6 22:30:00

Po zimie nasze wnętrza potrzebują nowego oddechu. Przeprowadzenie zmian w salonach czy sypialniach wydaje się niemal koniecznie. Na wiosnę warto wprowadzić do wnętrza światło oraz ciepłe barwy. Nie trzeba wiele - wystarczy parę prostych zabiegów, aby najpiękniejsza pora roku na dobre zagościła w naszym domu.


Postaw na dodatki

Kiedy słońce jest coraz wyżej na niebie, a pąki drzew z wolna zaczynają rozkwitać, instynktownie myślimy o wiosennych porządkach i zmianie aranżacji. Wbrew pozorom czasem wystarczy niewielkie przemeblowanie lub ciekawe połączenie niektórych akcesoriów, żeby przeobrazić wnętrze domu. Dobrze dobrana tapeta lub rolety, których dekoracyjność idzie w parze z funkcjonalnością, potrafią zdziałać cuda. Lekkie i zwiewne zasłony wpuszczą do środka więcej światła. Wystrój pomieszczenia uatrakcyjnią też barwne otoczki na doniczki, podkładki śniadaniowe czy wazony. Nie obawiajmy się łączenia wiosennych kolorów: zieleni, różu, błękitu i żółci, ponieważ wyraziste barwy wiosny pozwolą tchnąć we wnętrze nową energię.
fot. lotari wnętrze

Strony: [1] [2] [3] następna »

()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: aranżacja, dekoracje, rolety, wiosna, wnętrze


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »