kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Wiosenne metamorfozy wnętrza
2014/3/6 22:30:00

Po zimie nasze wnętrza potrzebują nowego oddechu. Przeprowadzenie zmian w salonach czy sypialniach wydaje się niemal koniecznie. Na wiosnę warto wprowadzić do wnętrza światło oraz ciepłe barwy. Nie trzeba wiele - wystarczy parę prostych zabiegów, aby najpiękniejsza pora roku na dobre zagościła w naszym domu.

Postaw na dodatki

Kiedy słońce jest coraz wyżej na niebie, a pąki drzew z wolna zaczynają rozkwitać, instynktownie myślimy o wiosennych porządkach i zmianie aranżacji. Wbrew pozorom czasem wystarczy niewielkie przemeblowanie lub ciekawe połączenie niektórych akcesoriów, żeby przeobrazić wnętrze domu. Dobrze dobrana tapeta lub rolety, których dekoracyjność idzie w parze z funkcjonalnością, potrafią zdziałać cuda. Lekkie i zwiewne zasłony wpuszczą do środka więcej światła. Wystrój pomieszczenia uatrakcyjnią też barwne otoczki na doniczki, podkładki śniadaniowe czy wazony. Nie obawiajmy się łączenia wiosennych kolorów: zieleni, różu, błękitu i żółci, ponieważ wyraziste barwy wiosny pozwolą tchnąć we wnętrze nową energię.
fot. lotari wnętrze

Strony: [1] [2] [3] następna »

()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: aranżacja, dekoracje, rolety, wiosna, wnętrze


 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»