kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Nie tylko szafa - sypialniany przewrót
2013/1/10 1:10:00

Sypialnia powinna być oazą spokoju: harmonijne kształty, regularna kompozycja, żadnych zbędnych elementów, które mogą niepotrzebnie pobudzać i stymulować. Wygodne łóżko i elegancka zabudowa szaf i komód to najczęstszy pomysł na aranżację. Jak przełamać ten schemat radzi ekspert IMS Group.

Podstawową funkcją sypialni jest zapewnienie odpowiedniego odpoczynku, dlatego jej podstawą jest łóżko odpowiedzialne za komfortowy sen. Myśląc o tym pomieszczeniu nie powinniśmy jednak zapominać, że równie ważna jak zdrowy sen jest przyjemna i przytulna atmosfera samego wnętrza. Najlepiej czujemy się otoczeni przedmiotami, które wiążą się z naszą pasją, zainteresowaniami bądź odpowiadają naszym gustom estetycznym. Jak nie burząc harmonii niezbędnej do wypoczynku wprowadzić do sypialni nutę indywidualizmu?

fot. www.bydgoskiemeble.plJeżeli oczekujemy od sypialni czegoś więcej, ciekawym pomysłem jest wykorzystanie w niej, obok zwartej zabudowy szaf i komód, regału, który może stać się podręczną biblioteczką.

Sypialnia to także dobre miejsce dla drobnych dekoracji w stylu zdjęć, designerskich ozdób czy pamiątek z podróży.

Sypialnia jest najbardziej intymną przestrzenią w każdym domu, gdzie każdy powinien się czuć bezpiecznie i swobodnie. By urozmaicić poranki i wieczory, warto pomyśleć, czy oprócz zabudowy z szaf nie wprowadzić drobnego niuansu w postaci półek czy przeszkleń, które odmienią monotonny charakter wnętrza i stworzą przestrzeń do ekspresji naszych upodobań.


()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: aranżacja wnętrz, meble do sypialni, sypialnia


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»