kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Mieszkanie w kopenhaskim stylu
2014/6/2 19:20:00

Naturalne, białe przestrzenie, oszczędne w formie, a przy tym pozbawione banalnych rozwiązań aranżacje - to znaki rozpoznawcze stylu kopenhaskiego. Jeśli lubimy prostotę i chcemy być bliżej natury to rozwiązanie dla nas. Po czym poznać wnętrze w skandynawskim stylu podpowiada marka Bondex.

Zdrowy balans pomiędzy estetyką i funkcjonalnością to kwintesencja skandynawskiego podejścia do projektowania wnętrz. Doskonale widać to na przykładzie Kopenhagi, która dziś cieszy się opinią niekwestionowanej stolicy designu. W bardzo prostych, jasnych wnętrzach wyraźne widać umiłowanie do naturalnych materiałów, zdolność do kreatywnego łączenia starego z nowym oraz umiejętność wprowadzania akcentów, które dopełniają charakter aranżacji. Jeśli zastosujemy się do kilku podstawowych zasad, podobną stylistykę możemy wprowadzi także do naszego mieszkania.

fot. bondezx

Strony: [1] [2] [3] [4] [5] następna »

()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: aranżacja, design, dom, ekologia, mieszkanie, styl skandynawski, wnętrze


 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»